Hizmetler

Müşterilerini “iş ortakları” olarak benimseyen firmamız müşterilerden gelen talepleri kaliteden ödün vermeden büyük bir duyarlılıkla yerine getirmektedir. “Aydınlar Metal Geri Dönüşüm Hizmetleri” gerek kalite politikası gerekse ihtiyaca yönelik çözüm ortaklığı anlayışıyla saygın firmaların tercihi olmuştur.

Fabrika Tesis Sökümü

Fabrika Tesis Sökümü

Ömrünü tamamlamış veya yenilenmesi gereken fabrika, bina, tesis, şantiye, depo ve diğer yerleşim birimlerinin montajı, demontajı, yer değiştirilmesini veya üretim hatlarında teknik veya ekonomik ömrünü tamamlamış makine ve teçhizat hurdalarının alımı satımı hizmetlerini de sağlamaktayız. Bu hizmetlerin yanı sıra üretim faaliyetleri sonucu ortaya çıkan atıkların denetlenip kontrol altına alınması ve her nevi metal hurdalarının alımlarını yapmaktayız.

Konteyner Sistemi

Konteyner Sistemi

Fabrikalar ve çeşitli kuruluşlarda ortaya çıkan hurdaların depolama işlemi oldukça zordur. Yer sıkıntısı çevre kirliliği ve tasnifleme sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunu çözmek amacı ile Aydınlar Metal olarak hurda metal atıklarınızı toplamak amacı ile ihtiyaç duyduğunuz kapasitede konteynerleri işletmenize bırakıyoruz. Dolduğunda alıyor ve yerine yenisini bırakıyoruz.

Hurda Yükleme ve Dökme Yük Taşımacılığı

Hurda Yükleme ve Dökme Yük Taşımacılığı

Aydınlar Metal Geri Dönüşüm olarak Bolu’da uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlere ek olarak yurt içinde endüstriyel makine ve araçlarımızla güvenli ve hızlı şekilde yükleme, boşaltma ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Profesyonel kadrosu, işinde uzman çalışanlar ve uluslararası standartlara uygun ve belgeli yapmış olduğumuz hizmetler ile bölgesinde lider geri dönüşüm tesislerinden biri olmayı başarmıştır.

Hurda Metal Bizimle İletişime Geçin